De 11 beste koopjes van de 7-Eleven
*DING-DONG* Gaat er al een belletje rinkelen? Juist ja, de 7-Eleven in Thailand! De winkel waar je altijd, 24 uur per dag, 7 dagen per week terecht kunt. De winkel waar je altijd vindt wat je zoekt, die nooit teleurstelt en altijd met je meedenkt. De winkel die op elke straathoek te vinden is. En dΓ© winkel waar je komt voor verkoeling, want de airco staat hier altijd koud!
7-Eleven must haves!
Als je nog nooit in Thailand bent geweest dan weet je misschien niet precies wat het begrip 7-Eleven inhoudt. Maar geloof ons; na een aantal dagen in Thailand kun (en wil!) je niet meer zonder.
Je gaat er naartoe voor een fles water, een kleine snack of een poncho. Er is altijd wel een goede reden om langs te gaan; zeker gezien het feit dat de 7-Eleven werkelijk OVERAL in Thailand te vinden is. Er is geen ontkomen aan.
In dit blog nemen we je mee naar de 7-Eleven om je de beste koopjes te laten zien. Hier komt een top-11 van de dingen die onze (en jouw!) reis een stuk aangenamer en voordeliger maakt!
1. Tosti’s: in de schijf van vijf van elke backpacker
Dit is het doorsnee ontbijt van de gemiddelde backpacker in Thailand!
Sterker nog – je hebt verschillende tosti-gangen. Je begint met de ham-kaas tosti, vervolgens de kaas-knakworst tosti om uiteindelijk je maaltijd af te sluiten met de kaas-pizza tosti.
Bij de kassa hebben ze gloeiend hete tosti-ijzers klaarstaan waardoor je binnen drie minuten kunt aanvallen.
2. Muggenspray: CHEAP-CHEAP
Ken je die wit-groene flesjes DEET die ze in Nederland verkopen?
Je herkent ze niet alleen aan de kleur, maar vooral aan de prijs. Ze worden verkocht voor β¬ 10 Γ‘ β¬ 15 per flesje en ze adviseren om er twee per persoon mee te nemen.
Zonde van je reisbudget, aangezien je bij de 7-Eleven ook gewoon muggenspray kunt kopen voor een euro. Werkt prima!
3. Pindakoek: een (pinda)rots in de branding
Deze pindakoek met gepofte rijst is onze stok achter de deur. Zonder deze heerlijkheid in onze tas gaan wij niet op pad.
Serieus! Na tientallen hikes, jungle tochten en beklimmingen in Thailand is dit de ideale snack om door te gaan. En het is nog lekker ook.
Helaas heeft niet iedere 7-Eleven deze gigantische pindakoek in hun schappen liggen. Ook moet je goed zoeken om ze te vinden, want ze liggen meestal helemaal onderaan in het schap. Zou toch zonde zijn als je deze zomaar voorbij loopt!
4. Toiletpapier: HEBBEN!
Hoe ga je een 6 uur durende lokale bus- of treinrit overleven zonder een rolletje wc-papier?
Je wilt niet weten hoe de toiletten er soms uit kunnen zien. En dan hebben we het met name over de wat minder-toeristische delen van Thailand. Hier hangt soms geen wc-papier waardoor je in gevecht moet gaan met de slang of erger: de schepper.
Wees verstandig en neem je eigen rolletje mee!
5. Wokkels Naturel: weg met de zeewiersnacks!
Dat de Thaise keuken wereldberoemd is, hoeven we niemand te vertellen. Wie houdt er niet van een verse Pad Thai, Massaman Curry of Fried Rice?!
Maar tussen alle klassiekers door zul je (wij in ieder geval wel!) je ook laten verleiden tot de snacks van de 7-Eleven. En wat is er lekkerder dan een goede zak Wokkels Naturel – gewoon zoals thuis.
En mocht je het interessant vinden; wij hebben de meest bizarre chips smaken van de 7-Eleven uitgebreid getest!
6. Babydoekjes: Aroi (s)mak-(s)mak
Handige tip voor diegene die maar geen genoeg kan krijgen van Streetfood in Thailand.
Je krijgt namelijk niet overal een servetje bij en sommige dingen eet je met je handen. Waar kun je je handen dan wassen?
Zorg dat je de babydoekjes van Mamy Poko bij de hand hebt, zodat je werkelijk altijd en overal je handen en gezicht kunt schoonmaken. Een top tip!
7. Poncho Time!
Oke, voor de prijs hoef je het niet te doen. In Nederland kun je natuurlijk ook een poncho kopen voor een euro.
Maar heb je al eens nagedacht over de upgrade van de poncho?
Wij wel, en voor een euro meer heb je een prima regenjas die je meerdere keren kunt dragen. Goed bezig!
8. Stekkerdoos: je beste vriend op reis
Stroom en wifi; een goddelijke combinatie op reis.
Wat is er leuker dan de hele dag Netflix kijken terwijl je in Thailand bent?!
Neem daarom het heft in eigen handen en zorg dat je het stopcontact in de hotelkamer kunt verdrievoudigen. Het is geen geheim dat wij deze stekkerdoos altijd met ons meesjouwen. Handig!
9. Water: Go Green!
Je weet dat je niet uit de kraan kunt drinken in Thailand?
Daarom zul je flessen water moeten kopen. Voor een habbekrats koop je al een fles water bij de 7-Eleven.
Maar wist je dat je ook je fles kunt laten bijvullen. Door heel Thailand vind je Water Refill Stations waar je je fles water voor 1 of 2 baht weer kunt hervullen. Ze staan vaak een beetje verstopt in de straat, vraag het daarom na bij je hotel.
10. Mama Cup: noedels van mama
Een warme beker noedels van Mama in Thailand is het broodje kaas van Nederland.
Van pittige garnaal tot zoute paddenstoelensmaak en alles daar tussenin. Bij de kassa vullen ze ‘m met kokend water en je bent ready to go!
Slurpen is toegestaan in Thailand.
11. Reisstekker: heb je het echt nodig?
Nog zoiets wat je niet persΓ© in Nederland hoeft te kopen. Een dure wereldstekker is namelijk niet nodig voor Thailand.
Wij reizen al drie jaar door Thailand en in 99,9 % van de gevallen passen onze stekkers gewoon in het stopcontact. Soms hangen ze een beetje slap; dat wel.
De oplossing? Een simpele stekker van de 7-Eleven die je voor een goede β¬ 0,50 kunt kopen. Probleem opgelost!
Plastic tasjes van de 7-Eleven
We kunnen onze liefde voor de 7-Eleven niet onder stoelen of banken steken, toch is er één ding waar ze beter op kunnen letten.
En dat is het uitdelen van gratis plastic tasjes. Voordat je het weet zijn jouw boodschappen in vier verschillende plastic tasjes verdwenen.
Dit kun je simpel oplossen door de tasjes te hergebruiken of door je boodschappen in je rugtas te stoppen. Bedankt!
Meer handige blogs over Thailand
Tot slot kun je hier nog meer handige blogs en pagina’s vinden over geld besparen en spullen meenemen naar Thailand:
- 10 dingen die je niet mee moet nemen naar Thailand.
- Alles over Thaise simkaartjes, bellen en mobiel internet op reis
- Kostenoverzicht per dag | Hoe duur is Thailand?
- Paklijst Thailand | Dit moet er mee in de backpack.
- 7-Eleven | Dit zijn de βlekkersteβ mierzoete drankjes.
Hallo, wij vertrekken over minder dan een maand naar Thailand en kijken er al héél hard naar uit. Zijn de refill-stations betrouwbaar? M.a.w. is dit ook zuiver fleswater dat je dan tapt en geen leidingwater? Het laatste wat we willen, is natuurlijk buikkrampen krijgen door vervuild water.
Groetjes!
Vraagje over de muggenspray bij 7eleven
Bevat deze ook deet en is het ook werkzaam tegen de tijgermug
Wij gaan ook naar khao sok en daar vliegen er ook aardig wat π
Hi Josje,
Jazeker. Alleen niet zo’n hoog percentage. Je kunt het proberen (bij de een werkt het perfect en bij de ander minder goed). In Thailand heb je overal apotheken waar je sterker spul kunt kopen.
Groetjes,
Mariska
Oh die tosti’s zijn echt verslavend π Verder leuke koopjes en kan niet wachten tot ik weer die kant op ga!
Groetjes Lisanne
Hoihoi! Geweldige blog, tijdens onze reis door Thailand super vaak op gekeken en veel aan gehad. Bedankt! Ook de pindarots, een van onze favorieten!!! Al heel veel gegeten. Nu op onze laatste bestemming, Bangkok, kunnen we hem nergens meer vinden in de seven eleven.. Help!!!!!! Weten jullie of die hier niet in het assortiment zit of zo? Groetjes Danielle
Haha, soms is het er, soms is het er niet!
Wat elke tourist vergeet is dat de 7 eleven de grootste vervuiler is wat plastiek betreft. Koh tao en veel andere eilanden worden overspoelt met toeristen die overal maar hun plastiek rotzooi dumpen die ze bij deze winkels gekocht hebben .daarmee draagt de 7 eleven als grootste leverancier van plastic zakjes verpakking bij aan de plastiek soep. Sterven er dieren in de oceanen die dit aanzien als voedsel. Wekelijks worden er alleen al op koh tao vrachtwagens vol met plastiek opgeruimd van de stranden en uit zee gehaald. Mensen koop bewust ga niet alleen maar voor het gemak. Denk aan de natuur uw kinderen en kleinkindeten moeten daar later ook nog in leven.
Goed punt waar te veel winkels in Thailand nog aan moeten werken!
Dat is inderdaad erg maar dat is tog aan de toeristen die de plastic dumpen op de grond etc en niet netjes weggooien als we dat hier in Nederland doen word het ook een rotzooi
Ik kwam hier terecht omdat ik nu om 1h30 in amsterdam zit met behoefte aan een supermarkt en dus zo’n 7-eleven mis. Het is alweer 4 jaar geleden ofzo dat ik in Thailand was, maar vaak heimwee als het gaat om voorzieningen. Wasje draaien op straat, hotdogs kopen bij 7-eleven of FamilyMart, dingen kopen per stuk….. 1 rol toiletpapier. waspoeder voor 1 wasje. Vrij en veilig rondstruinen om 3h00. Heerlijk….. Het zijn deze kleine dingen die het verschil maken. Vergelijkbare redenen waarom mexico zo aangenaam vertoeven is. Altijd eten en vermaak, je horloge kan bij het vuilnis!
Hi Arie,
Heel herkenbaar ja!
Tijd dus om weer een ticket naar Bangkok te kopen π
Groetjes, succes met boeken,
Sander
Die tosti’s hebben echt onze vakantie gered! Persoonlijke favoriet als ontbijt blijft die met kaas, worst en gebakken ei. Eigenlijk gewoon een compleet full English breakfast! (De chocoladevariant kun je wat mij betreft trouwens overslaan…)
Vergeet trouwens ook niet om eens het drankje ‘Mansome’ te proberen. Soort Dubbelfris, maar dan een die er voor zorgt dat je er als man enorm handsome uit gaat zien…
Hi Jelle,
Haha ja inderdaad. Het Mansome drankje hebben wij inderdaad al geprobeerd. De bevindingen en uitkomst van dit drankje hebben we hier beschreven:
https://tipsthailand.nl/7-eleven-gek/
Groetjes,
Sander
Hoi Mariska en Sander,
Oh oh oh, wat waren de tosti’s onze savior in Phimai. Als ontbijt de tosti-croissant met ham kaas. Als tussendoor de tosti sandwich met ham kaas. Als lunch de tosti sandwich pulled pork. Als tussendoor de tosti met custard en als avondeten tosti met knakworst en kaas. Zo smakelijk.. Haha! En als aanvulling van vitamientjes hadden wij groenten- en fruitsapjes van het merk Unif! Reisstekkertje van 23.00Baht gekocht, maar totaal niet nodig geweest.. Ik ben sinds een paar dagen terug in Nederland en wat ik het meest mis van Thailand is toch 7-Eleven.. π .. dat gepingping, leuke kassamedewerkers en ze verkopen daar de gekste, maar ook wel de leukste dingen!
Groetjes, Mirella
Hi Mirella,
Haha!
We zijn van plan om eerdaags alle tosti’s van de 7-Eleven te kopen en die dan te testen. En daar een blog van te maken. Wellicht kan ik nog gebruik maken van jullie expertise ^^
Groetjes en tot snel in Thailand!
Sander
Hoi,
Vraagje,
Hoe werken de reisstekkers van 7-Eleven? Zit daar een USB poort in of kun je daar de pootjes van de Nederlandse stekkers daar weer insteken?
Is het trouwens overal nodig om deze reisstekker te gebruiken? Want ik heb ook ergens gelezen dat onze Nederlandse stekkers ook passen in sommige stopcontacten?
Alvast hartelijk dank :D!
Hoi Anouk,
Voor Thailand heb je geen reisstekker nodig. Al je Nederlandse stekkers passen hier gewoon in het stopcontact.
Groetjes π
hooi ik las net dat ik gepind heb een kleine aankoop moet doen om de 1.000 baht te wisselen naar kleinere briefjes hebben hun hier dan wel van terug
of moet ik dan een zodanige inkoop doen dat ze het wel terug hebben
Jazeker. Je kunt gewoon iets kleins kopen en ze hebben er altijd van terug. Super handig!
Hey, super mooie site. Ben op het moment in Thailand en zit regelmatig op jullie site voor tips,heb ze allemaal gelezen. Jullie helpen heel veel mensen met jullie blogs! Keep it Up! π
Ik had een vraag over die 7/11 zegeltjes, ik spaar ze netjes maar kan ik er ook wat mee of kan ik thuis mijn plakboek er mee beplakken π
Alvast bedankt voor jullie reactie. Ik zit te wachten op jullie nieuwe blog π
Hi Manon,
Nieuwe blog staat inmiddels live!! Ja je kunt er misschien de muren wel mee behangen als je thuis bent als je regelmatig naar de 7-Eleven gaat π
Nee je kunt ze bij het afrekening gewoon inwisselen en dan krijg je een korting. Elk zegeltje is 1 baht als ik het goed begrijp. Mariska regelde dat altijd π
Groetjes, fijne reis,
Sander
Mijn favoriet mis ik nog hier, de bananencakejes! Groot, rond en sappig, echt heerlijk!
Oh jaaaa, maar die is wel zoet!!! ?
Hi, wat ik zelf beter/ belangrijker vind dan de stekker in punt 2 van jullie verslag is een USB 6 in 1 lader. Tegenwoordig gebruikt bijna alles een USB aansluiting om te laden (telefoons, ipad, e-reader, GoPro, camera etc). Uiteraard kan je ze beide gebruiken op reis.
Hier een link naar een voorbeeld wat ik zelf gebruik: http://link.marktplaats.nl/a1039242872
PS ook makkelijk voor thuis gebruik uiteraard, scheelt en wirwar aan snoeren ^^
Goede tip Serge, dank je wel!
deze link werkt niet meer helaas….
inderdaad de tosti ham/kaas en de Oishi thee zijn heerlijk…maar het allerlekkerst vind ik toch de natte doekjes die in de koeling liggen. Ze zitten in plastic verpakt en zijn er in 2 maten, klein en wat groter…kost bijna niks en de grootste is zo groot als een gastendoek is van handkoekkwaliteit…dus geen dun flutdingetje maar een echte hele koude vochtige handdoek…..als je al een paar uur in die hitte aan het lopen bent (shoppen enz…) dan is dit zooooooo lekker en verkoelend!
Jaaa, die heb ik wel zien liggen, maar eigenlijk nooit gekocht! Maar nu ga ik ze zeker proberen de volgende keer, thanks!
Vandaag voor het eerst aangekomen in Thailand en direct mijn 7-Eleven “ontmaagding” gehad. Wat een fantastische winkel. Meteen al kennis gemaakt met de heerlijke tosti’s en noodles. En aangezien ik in Chiang Mai zit ook maar even het muggenspul ingeslagen. Super bedankt voor alle tips die ik de afgelopen weken met veel plezier zorgvuldig heb doorgelezen!
Haha, ik moest even hardop giechelen om je opmerking! Fijn om te horen dat je je weg kunt vinden – het maakt me blij dat wij je daarmee een beetje hebben kunnen helpen. π Have fun!!
Manmanman, wat zit ik hier te genieten π
In januari vertrek ik voor een maand naar Thailand. Ik heb jullie hele site en alle tips en trics al doorgespit.
Ontzettend handig en leuk om te weten π Ik was niet van plan om van te voren een reisschema te maken. Globaal van plan eerst richting zuiden te gaan vanuit Bangkok en daarna rondom via Noorden terug.
Als ik al deze toffe verhalen en tips lees beginnen de reisvlinders alleen maar meer te kriebelen!
Haha! Wat gaaf zeg. Ontzettend leuk om te horen en we wensen je een hele mooie reis in januari π
Groetjes,
Sander
Niet te vergeten, de heerlijke dim summetjes die ze opwarmen en je dan kunt opeten met soja saus ! Groetjes uit Koh Samui xxx
Gaan we proberen! π
De poncho hebben we ook gehaald, gelukkig niet hoeven te gebruiken. Met de zegeltjes die je krijgt bij 7/11 maak je een Thai heel heel blij. We deelden ze dus gewoon uit. Aahh, heb heimwee.
Ha! Leuke tip π
Het tweede wat we doen na aankomst in de Shanti Lodge is naar de overkant lopen om bij de 7/11 Green tea (original), Wasabi nootjes en Groene cake (driehoek) te halen!
Strak plan!
Hi!
Ik neem aan dat buiten Bangkok ook genoeg 7/11’s zijn te vinden? Ook op de eilanden?
Wij gaan in november voor het eerst naar Thailand!
En ik heb nu al zin om naar de 7/11 te gaan. Wij gaan in het buitenland altijd op supermarktonderzoeksjacht! π
Hi Annamarieke,
Ja je vindt overal 7/11’s. Je zult je verbazen hoeveel het er wel niet zijn! Op de grotere eilanden zijn ze ook overal te vinden! Naast de 7/11 heb je ook bijv. Tesco Lotus of Macro, die zijn enorm! Succes met de voorbereiding!
Het leukste vind ik het ruime assortiment gekoelde frisdranken in de gekste kleuren en smaken. De oosterse ijsthees en ijskoffies ook zeker eens proeven!
Wasabi pindanootjes zijn ook heerlijk.
Er valt nog veel te proberen dus, wij gaan weer testen thanks π
vriendlief verheugt zich op Red Bull……..
Ja… Van de 7/11.
Hij meent dat die 15x zoveel cafeΓ―ne bevat als de NL en 7x zoveel als de Mexicaanse..
om de jetlag te overwinnen zeg maar.
Ik laat m in de waan…….
Ik hoop vooral op lekker ruikende zonnebrandcreme…
De redbull ja is enorm sterk hier. Wens ‘m succes π
Is er al een blog over bellen in Thailand? Lijkt me handig namelijk π
Aaaahhh, you got me! Staat nog altijd op de planning, wil hem binnen een week of 2 geschreven hebben!
Haha, geweldig geschreven! Ik weet nu al dat de 7-eleven mijn beste vriend gaat worden voor sommige dingen als ik in oktober naar Thailand ga!
Ongetwijfeld!
Bedankt voor alle goede tips! Ben benieuwd naar mijn eerste 7 Eleven ervaring in juni :).
Maar over dat muggenspul: adviseren jullie die te kopen en niet DEET uit Nederland? Volstaat dat tegen (malaria) muggen?
Hi Anne!
Wij raden je aan om juist géén DEET te kopen. Het is veel te duur en ook erg agressief voor je huid. Online lees ik dat het je huidskleur kan veranderen en voor ziektes zorgt… het is niet wetenschappelijk bewezen – maar wij nemen dat risico liever niet! Bij elke 7-Eleven kun je goede muggenspray kopen. We hebben ‘m hier niet op de foto staan, maar wij zijn fan van het doorzichtige flesje met groen label en bloemetje erop. Is helemaal natuurlijk, is super goedkoop en werkte prima in de jungle!
Bovendien hoef je je ook geen zorgen maken om malaria in Thailand, dat komt hier nauwelijks voor (tenzij je een week lang gaat trekken door de dichte jungle bij de grens met Laos & Myanmar – maar dan nog is de kans minimaal).
Have fun!! π
Heel erg bedankt voor je antwoord! Ik heb namelijk eerder in Midden Amerika gereisd en daar zeiden ze ook telkens dat je veel beter het spul uit de lokale supermarkt kan gebruiken (voor normale muggen sowieso), omdat ze in dat land zelf vaak beter weten wat helpt tegen die beesten… Dus dit verhaal klinkt plausibel! Dan wordt de eerste dag in Bangkok sowieso een bezoekje naar de 7 Eleven gepland!
Haha, ben blij dat ik je kan helpen π
ik heb uitegebreid onderzoek gedaan naar anti-muggenspul en ik ben uitgekomen op Badger Balm, te koop in Wattanba in bangkok. Niet agressief voor de huid en ze hebben ook zonnebrand. In Nederland kun je het helaas niet kopen. Wel bij de grotere Etos andere zonnebrand Lovea. ook goed voor de huid.
Wij vetrekken 9 juli voor 30 dagen met ons gezin (17 en 15). Erg leuke site van jullie! Ik heb al heel veel gelezen (1,5 voorbereiding vd reis), maar jullie site geeft toch net meer ins en outs en erg handige tips! Veel succes daar en keep up the good work!
Hi Margot,
Dank voor je tip!
Wij gaan voor de cornetto ‘ s met smaken die wij hier niet hebben, bv. tiramisu of green tea; voor een frisse Chiang water of een Schweppes. Ook heerlijk om even in de airco te komen als het buiten heet is!
Ja, heerlijk!!!!
Wat een geweldige website hebben jullie toch!!! Fantastisch, deze tips. Dank jullie wel! Keep up the good work!
Thanks Koen, ik word blij van je reactie!!! π
Ik ben gek op de gevulde zoete broodjes van Farmhouse. Vooral van de broodjes met pandan- of tarovulling Γ 10 baht heb ik inmiddels vrachtwagenladingen gekocht. Mmm…
Ik ga er meteen vanmiddag 1 halen!!! π
Prima tips. 7-Eleven heeft ook altijd tandpasta, scheerzeep en andere toiletartikelen op voorraad. In super handig reisformaat.
Laten we er maar de 111 beste koopjes van maken :D!
Het klinkt heel gek, maar vaak is scheergel erg moeilijk te vinden in Thailand. Ik neem al een tijdje geen scheergerief meer mee, maar breng om de zoveel dagen een bezoekje aan een barbier. Kost slechts enkele euro’s en is steeds weer een leuke ervaring.
Ohh ik krijg heimwee bij het lezen van dit stuk…..zo herkenbaar!
De koffieborrelnootjes mis ik nog in het lijstje. Helaas heb ik er geen foto van maar ze zijn heerlijk!
Koffieborrelnootjes?! Dat klinkt.. interessant. Misschien moeten wij ze binnenkort dan maar proberen π
Geweldig die 7Eleven. Ben er elke dag te vinden tijdens mijn Thailandreis. Wat zeg ik? Een paar keer per dag! Ook op het eind van de dag als ik terug ga naar mijn verblijf. Gewoon even wat lekkers halen voor op de kamer. Die Lays chips, extra Barbeque (oranje/blauwe zak) zo lekker!
Ik heb wel altijd ruzie met dat wc papier, erg slechte kwaliteit! Verder leuke tips!
Danish butter cookies. Een plaatje van een Engelse soldaat en de Big Ben op de verpakking.
Ze zijn wel erg lekker.
Leuk!!! In november 2014 was ik met mijn dochtertje van bijna 3 jaar in Thailand en natuurlijk wilde het kind geen Thais eten………maar ze heeft ik weet niet hoeveel zakken van die wokkels opgegeten tijdens de vakantie!
Die heeft er dus een blijvende wokkel-verslaving aan over gehouden? π
Haha geweldige post dit! Die tosti’s heb ik nooit geprobeerd maar ik ga 3 april weer richting Thailand dus misschien toch maar eens uitproberen. π
Die Oishi green tea met honing was bij mij ook altijd favoriet idd.
De oishi green tea hebben we nog niet geprobeerd, staat gewoon in de koeling??? π
Yes! Bij alle andere flesjes drinken.
I β₯ Thailand & I β₯ 7-Eleven!
<3333
Wij spaarde er altijd van die stickers of zegels! En als je dan genoeg zegels had kon je bijv. een gratis yoghurt of kinder bueno kopen (onze lievelingsproducten haha, tientallen van gekocht) maar je kan het natuurlijk ook als korting op wat anders gebruiken.
Jaaaa de Dutchie yoghurtjes! En wij gooiden eerst die zegeltjes weg totdat we erachter kwamen dat ze 1 baht p.s. waard zijn (oeps).
Ja..die zegeltjes! Wat doen jullie daarmee?
Die kon je destijds in zo’n spaarkaart plakken en sparen voor paraplu’s en knuffels en zo :). Je kon ze ook bij het betalen geven en dan werd er per zegeltje 1 baht van het totaal afgehaald! Helaas hebben ze nu geen spaaractie…
Haha had geen idee wat ik met die zegels moest?
Die pingel achtervolgt me nog in m’n dromen! Haha, die arme mensen die daar werken.. Ik kan zelf niks spannends van Seven Eleven bedenken, wel handig van die stekkers! Wist niet dat die zo cheap waren.
Ik hoop hard voor ze dat ze daar na een tijdje immuun voor worden…!
Wellicht nog even vermelden voor de liefhebbers van Chang bier dat er op bepaalde tijden GEEN alcohol wordt verkocht. Ik meen van 14.00 tot 17.00 uur.
Dankje Cor. Dat is zeker het vermelden waard!!
In de koeling …..flesje Fullmoon rose ….heerlijk fruitig en mouserend !!voor maar 30 bath !! maar voor 5 uur krijg je het niet mee hoor !!
Da’s een goede idd. Moeten we maar eens over schrijven, over die alcohol-tijden! Tnx
Herkenbaar! Ik hou van de 7 eleven.
Naast de tosti’s liggen de edamame boontjes, ook een aanrader voor 50 cent! En ze hebben hele goedkope zakjes met allerlei soorten noten.
De 7 Eleven houdt ook van jou…
*lol* ben benieuwd..
Ik heb ook een zak vol haarmaskers meegenomen. Die paarse of oranje zakjes van 10 baht per stuk. Ze werken zooooo goed
Haha! Dus je hoeft voorlopig geen refill te halen hier in Thailand?
Wat een heerlijke post! En inderdaad, dat geluid bij binnenkomst π Mijn favoriet waren de verschillende kleine zakjes Lays chips en de geweldigste smaken. Zalm, sushi etc. In Nederland eet ik vrijwel nooit chips, maar in Thailand leek ik wel verslaafd. Owja en flesjes Spy.. π
Denk dat we een nieuwe post kunnen maken met de chips-smaken van de 7-Eleven. Fijn dat je al fan bent π
Ik herken hier teveel van π Ik mis wel de slurpies in dit lijstje!!
De tosti’s heb ik een paar keer voor bedelaars gekocht. In het kader van geef ze geen geld maar eten. En op die manier krijgen ze dan iets anders dan een zak chips π
De slurpies, zo’n slush met ijs? Hebben we nog niet geprobeerd !!
Mijn favoriet bij de 7-Eleven is Oishi Green Tea met honing & lemon smaak… Aaaah ik mis het! Heb in NL nog geen plek gevonden waar ze de echte Oishi verkopen…
Gaan we meteen ff naar kijken!
bij de Oriental zijn ze verkrijgbaar ?
Jaaa de tosti’s, maar ook zeker de oreo’s π
same-same but different!
Wat een heerlijke post:) Die mama noodle soup is heerlijk, het water is voor mij ook een bekende.. Ben zelf altijd heel erg fan van de nori chips, TE lekker.. De vorige keer ook een paar zakjes meegenomen naar NL..
Haha tof. Mariska heeft de nori chips ook ‘ontdekt’…
Tijgerbalsum!! Ideaal tegen de jeukende muggenbulten π
Wat een goede tip, tnx!
Niet alleen ideaal tegen muggenbulten. Een waar wondermiddel is het. Smeer wat op je kleren, handen en haar en de muggen blijven sowieso weg. Smeer wat onder je neus als je verkouden bent en een verstopte neus hebt. (en als je hele vieze luchtjes ruikt). Smeer wat op je keel als je keelpijn hebt. Op je slapen als je hoofdpijn hebt. Hoewel inwendig gebruik niet aangeraden wordt heeft mijn man een kies/kaakontsteking ermee weg gekregen. Koop wat extra als een verrassend kadootje voor vrienden/kennissen in NL. Kost niks, weegt niks, altijd te gebruiken.
Voordelig souvenirtje dus!
Haha, mega handig! Thanks voor de tips, deze ga ik onthouden!
Cool! Succes en veel plezier bij de 7-Eleven π